Strona główna
Aktualności
Finansowanie
Ogłoszenia
Katalog firm
Katalog ofert
TRShop
Kontakt
Nazwa Kategoria Województwodla wybranego pola wg wszystkich pólLogin:
hasło:

Zarejestruj się

Wybierz branżę:
>> Wszystkie (50)
>> Producenci i importerzy ciągników rolniczych(1)
>> Producenci maszyn rolniczych(7)
>> Sprzedawcy ciągników i maszyn rolniczych(20)
>> Producenci i sprzedawcy części zamiennych(17)
>> Instytucje, szkoły i uczelnie rolnicze()
>> Doradcy()

TORNUM POLSKA Sp. z o. o.
Sklęczkowska 16
99-300
osoba kontaktowa: Jakub Frątczak
telefon: 535 133 541 kategoria: Producent maszyn rolniczych
fax: 24 254 65 20 województwo: łódzkie
e-mail: jf.tornum@tornum.pl

strona www:

www.tornum.com
Firma TORNUM AB ma wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz dostarczaniu kompleksowych systemów obróbki ziarna dla rolnictwa i przemysłu zbożowego. W ofercie firmy TORNUM znajdą Państwo suszarnie do zboża i kukurydzy, silosy magazynowe, schładzalniki do ziarna, przeznaczone zarówno dla gospodarstw rolnych, nowo powstających baz suszarniczo-magazynowych, jak i do rozbudowy już istniejących.

Nasza produkcja obejmuje wielką ilość urządzeń do obróbki ziarna, takich jak suszarnie, silosy magazynowe oraz schładzalniki. Firmę tworzą działy projektów w programach CAD, działy zarządzania projektami i działy usług – wszystkie do dyspozycji klienta. Nasi pracownicy są doświadczeni w branży rolniczej i w związku z tym rozumieją potrzeby klienta i potrafią sprostać wymaganiom w zakresie projektowania nowoczesnych obiektów suszarniczo-magazynowych.

Firma TORNUM dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom profesjonalne wskazówki dotyczące projektowania, a następnie budowy jak najbardziej funkcjonalnych obiektów. Obsługujemy naszych klientów za pośrednictwem naszej centrali w Szwecji, filii w Polsce (Kutno), na Węgrzech, w Finlandii, Bułgaria, Rosja i Rumunii oraz przedstawicieli w innych krajach.

Główna siedziba i produkcja firmy TORNUM mieści się w Kvänum, w południowo-zachodniej Szwecji. Roczne obroty firmy TORNUM sięgają kwoty 30 milionów euro, firma zatrudnia kilkudziesięciu pracowników i ma klientów na całym świecie.

Jeśli szukają Państwo niezawodnej suszarni do zboża lub kukurydzy to firma TORNUM jest idealnym wyborem.
Dostępne Oferty
wydawnictwo: Miacom-Studio | mapa strony |